FERROPOLYMER spol. s r.o. » Okna » Tipy pro nákup oken » Posuvná okna

Ferropolymer - plastová okna, hliniková okna, plastové dveře, garážová vrata

Posuvná okna

Posuvná okna – elegantní propojení interiéru a venkovního prostoru

Posuvná okna a dveře jsou ideálním rozšířením vnitřního prostoru do exteriéru a umožňují zakomponování velkých okenních ploch do projektu stavby. Příroda a zahrada se tak stávají pevnou součástí každodenního života i za špatného počasí a v zimních měsících. Za krásného počasí lze okna snadno a pohodlně otevřít posunutím. I zdvižně-posuvné dveře o velkých rozměrech lze díky posouvací technologii Inoutic ovládat téměř bez námahy.

Výhody posuvných oken a dveří Inoutic:

  • Je možné vyrobit posuvná okna dveře i v nadstandardních velikostech
  • Nejlepší možné utěsnění proti povětrnostním vlivům a zabezpečení
  • Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti
  • Výběr ze tří typů otevírání
  • Možnost individuálního barevného provedení vnitřní a vnější strany s výběrem z více než 40 barev

Typy otevírání posuvných oken

Posuvná okna a dveře Inoutic jsou k dostání ve třech variantách otevírání. Každý posuvný systém má přitom své výhody z hlediska individuálních požadavků a potřeb. Společnost Inoutic nabízí systémy posuvných dveří ve všech třech variantách:

  • Zdvižně-posuvné dveře
  • Posuvná okna a dveře se systémem parkování
  • Shrnovací systémy

Technologie zdvižně-posuvných dveří

U tohoto typu posuvných dveří můžeme otevírat velké plochy, aniž bychom se vzdali komfortu nízkého prahu. Můžeme posouvat prakticky bez námahy až čtyři křídla a získáme tak snadno přístup ven. Velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti zvyšují energetickou účinnost posuvných dveří a manipulaci s nimi ještě víc usnadňují varianty na elektrický pohon s dálkovým ovládáním.

zdvižně-posuvné dveře

Technologie posuvných oken se systémem parkování

Posuvná okna se systémem parkování lze vyrobit ze podle přání, tj. dvou až čtyřkřídlé?. Tento systém posuvných oken je ideální pro menší vestavby a přestavby, které využívají standardní profily Inoutic. Okna se vyznačují výborným utěsněním proti srážkové vodě, vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, zvukotěsností a snadnou obsluhou. Mají zvýšenou ochranu proti vloupání, kterou lze kdykoli doplnit o další opatření. V každém provedení se dají posuvná křídla samostatně vyklápět. Tento posuvný systém lze realizovat ve variantách Eforte, Prestige a Arcade.

posuvné okno se systémem parkování

Technologie posuvných oken se systémem shrnování

Řadu posuvných dveří tohoto systému lze úplně otevřít, aniž by byl výhled a přístup ven rušen jakýmkoli pevným křídlem nebo sloupkem. Navíc lze jednotlivé dveřní díly shrnout jako harmoniku a odsunout na stranu. Speciální krycí plíšky umožňují otevírání jednotlivých křídel a shrnovací dveře lze zafixovat v jakékoliv poloze částečného otevření. Tento systém lze realizovat ve variantách Prestige a Arcade.

posuvné okno se systémem shrnování