FERROPOLYMER spol. s r.o. » Plastová okna » Profil PRESTIGE Titanium

Ferropolymer - plastová okna, hliniková okna, plastové dveře, garážová vrata

PLASTOVÁ OKNA Z PROFILU Inoutic Prestige - TITANIUM

Představujeme vám okenní profil Titanium Plus. Titanium Plus je speciálně vyvinutý okenní profil, který Vám díky svým vlastnostem umožní zcela novým způsobem upravit prostor oken a dveří vašeho domu. Použitý profil v sobě spojuje povrchovou úpravu vysoce kvalitního aluminia se všemi funkčními i finančními výhodami plastového okna.

plastova okna

Jedinečný a atraktivní design profilů Titanium Plus zahrnuje množství výhod:

 • Třpytivý aluminiový vzhled
  Metalický lesk našich vysokojakostních barev Titanium Plus vzniká díky částicím speciálního pigmentu, který odráží světlo a propůjčuje tak oknu charakteristický kovový vzhled.
 • Rozmanitost řešení
  Titanium Plus vám poskytne volný prostor pro uspořádání všech elementárních částí fasády vašeho domu – ať jsou to okna, dveře nebo posuvné systémy
 • Tvar
  Zkosení a zaoblení oken a dveří zajišťují správné rozměrové rozvržení na fasádě a harmonicky zapadají do novostaveb i do starých objektů
 • Výběr barev
  Tři barvy – Aluminium Bílá, Aluminium Šedá a Grafit Černá Vám poskytnou vhodný design pro každou fasádu. Dokonalé řešení pro moderní fasádu i pro přitažlivé průčelí staré budovy.
titanium

Profily Inoutic Prestige – Titanium Plus splňují nejen nároky, kladené na samotný design, ale také přináší velké množství užitných vlastností.

 • Atraktivní cena
  Ve srovnání s běžnými aluminiovými okny jsou profily Titanium Plus cenově výhodnější
 • Úspora energie a šetrnost
  S novými okny z profilů Titanium Plus nejen ušetříte náklady na vytápění díky maximálním hodnotám tepelné izolace. Díky ekologické výrobě těchto profilů také přispějete k ochraně životního prostředí. Všechny profily firmy Inoutic jsou součástí koloběhu druhotných surovin, tzv. systému Rewindo Recycling.
 • Záruka
  Fólie, kterou jsou profily Titanium Plus opatřeny, je výrazně odolnější vůči UV záření a má lepší tepelně izolační vlastnosti než běžné fólie.
 • Ochrana proti povětrnostním vlivům
  Okna, vyrobená z profilu Inoutic Prestige vykazují vynikající izolační vlastnosti vůči větru a přívalovým srážkám a ochrání vás tak za každého počasí.
 • Protihluková ochrana
  Naše profily poskytují protihlukovou ochranu až do třídy 5 (SSK 5).