FERROPOLYMER spol. s r.o. » Střešní okna

Ferropolymer - plastová okna, hliniková okna, plastové dveře, garážová vrata

STŘEŠNÍ OKNA - Roto

ROTO je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

STANDARD
WDF 435

classic

okno kyvné

TOP
WDF 735

classic

okno výsuvně kyvné

PREMIUM
WDF 848

classic

okno výklopné kyvné

ROTOTRONIC
WDT 438

classic

okno el.ovládané

STANDARD (BASIC) - kyvné okno

standart

Okno s “klasickým” kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání vysokých místností. Je to varianta funkčně a cenově přijatelná zejména pro vysoké místnosti, kde z oken není požadován výhled. Střešní okna lze sdružovat do sestav vedle sebe a to i v kombinaci s okny TOP výsuvně kyvnými okny.

TOP - výsuvně kyvné okno

standart

Unikátní kování posouvá rovinu otáčení otevřeného křídla do horní třetiny okenního rámu a současně vysunuje osu otáčení křídla směrem z místnosti. Křídlo tak nezasahuje do vnitřního prostoru a výsledkem je zcela volný přístup k oknu a neomezený pohyb v jeho okolí. Okna je možné sdružovat do libovolných sestav nad sebou i vedle sebe a to i v kombinaci se STANDARD - kyvnými okny

PREMIUM - výklopné / kyvné střešní okno

standart

Při otevřeném okně křídlo nezasahuje do vnitřního prostoru a umožňuje neomezený výhled a volný pohyb ve svém okolí. Umožňuje nastavení dvou poloh spárového přivětrávání. Ojedinělým benefitem je možnost nastavit sílu potřebnou pro otevírání a zavírání okna. Mnoho možných kombinací Na přání může být PREMIUM - výklopné/kyvné okno Roto vybaveno speciální sklem Aquaclear, které podporuje na základě speciální technologie vlastní samočištění.

ROTOTRONIC - elektricky ovládané kyvné okno

standart

Okno disponující zabudovaným motorovým pohonem a řídicí jednotkou pro automatické otevírání a zavírání. Dešťový senzor dodávaný společně s oknem je po instalaci okna připevněn na vnější oplechování okna a zajistí bezpečné automatické zavření okna, začne-li pršet. K řídicí jednotce je možné připojit i venkovní elektrické žaluzie, rolety nebo libovolné vnitřní stínicí prvky.

PDF ke stažení