FERROPOLYMER

Chemie

Chemie FENOPLAST

Chemie FENOPLAST – německý specialista v oblasti profesionální péče a údržby plastových oken a dveří. Jedná se o profesionální čistící, údržbové, lepící  a konzervační prostředky na okna a dveře z plastu, dřeva a hliníku, na vnitřní plastové parapety, na venkovní parapety hliníkové a další doplňky, jako je stínící technika apod. Produkty FENOPLAST najdou uplatnění jak v domácnostech a soukromé sféře, tak i v profesionální sféře – ve výrobách nebo při montážních.

Veškeré produkty FENOPLAST jsou vyvíjeny v součinnosti s největšími německými producenty stavebních otvorových výplní. Splňují evropské hygienické normy a jsou testovány v nejvěhlasnější německé státní zkušebně IFT Rosenheim Gmbh, na základě jejichž výsledků jsou k daným produktům vystavovány Informační a Bezpečnostní listy!

Profesionální prostředky FENOPLAST jsou nezbytné pro prodloužení životnosti produktů, na jejichž ošetřování jsou určeny. Zvláště pak plastových oken a dveří. Zajišťují maximální péči z pohledu čistoty i údržby. Dokáží na povrchu vytvořit ochranný UV film, který je důležitým faktorem proti slunečním paprskům, díky kterým dochází k postupné degradaci profilů, z kterých jsou vaše okna či dveře vyrobena. Stejným způsobem zajišťují prodloužení životnosti laků a nátěrů na vašich euro-oknech či vstupních dveřích.

Chemie FENOPLASTChemie FENOPLASTChemie FENOPLASTChemie FENOPLASTChemie FENOPLASTChemie FENOPLAST

Novinky

Bezpečnostní dveře SOFIA

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o bezpečnostních dveřích

15.04.2021

Program Nová zelená úsporám

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o Nová zelená úsporám

29.06.2021

Chcete se nás na něco zeptat?

Adresa

Polní 2818/7, 750 02,
Přerov I - Město

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Spočítat cenu