FERROPOLYMER

Střešní okna

Střešní okna ROTO

ROTO je tradiční a mezinárodně uznávaný výrobce střešních oken a solárních systémů. Je také již desítky let ověřeným a zkušeným partnerem pro optimální využití podkrovních prostor. Všechny produkty jsou konstruovány podle nejnovějších technických poznatků s přihlédnutím na vysokou užitnost s komfortním ovládáním a propracovaným designem.

STANDARD WDF 435

okno elektronicky ovládané

okno elektronicky ovládané

TOP WDF 735

okno kyvné

okno kyvné

PREMIUM WDF 848

okno výklopné kyvné

okno výklopné kyvné

ROTOTRONIC WDT 438

okno výsuvne kyvné

okno výsuvne kyvné

STANDARD (BASIC) - kyvné okno

standard Okno s “klasickým” kyvným systémem otevírání slouží po mnoho let jako prostředek pro prosvětlení a provětrání vysokých místností. Je to varianta funkčně a cenově přijatelná zejména pro vysoké místnosti, kde z oken není požadován výhled. Střešní okna lze sdružovat do sestav vedle sebe a to i v kombinaci s okny TOP výsuvně kyvnými okny.

TOP - výsuvně kyvné okno

top Unikátní kování posouvá rovinu otáčení otevřeného křídla do horní třetiny okenního rámu a současně vysunuje osu otáčení křídla směrem z místnosti. Křídlo tak nezasahuje do vnitřního prostoru a výsledkem je zcela volný přístup k oknu a neomezený pohyb v jeho okolí. Okna je možné sdružovat do libovolných sestav nad sebou i vedle sebe a to i v kombinaci se STANDARD - kyvnými okny

PREMIUM - výklopné / kyvné střešní okno

premium Při otevřeném okně křídlo nezasahuje do vnitřního prostoru a umožňuje neomezený výhled a volný pohyb ve svém okolí. Umožňuje nastavení dvou poloh spárového přivětrávání. Ojedinělým benefitem je možnost nastavit sílu potřebnou pro otevírání a zavírání okna. Mnoho možných kombinací Na přání může být PREMIUM - výklopné/kyvné okno Roto vybaveno speciální sklem Aquaclear, které podporuje na základě speciální technologie vlastní samočištění.

ROTOTRONIC - elektricky ovládané kyvné okno

Rototronic Okno disponující zabudovaným motorovým pohonem a řídicí jednotkou pro automatické otevírání a zavírání. Dešťový senzor dodávaný společně s oknem je po instalaci okna připevněn na vnější oplechování okna a zajistí bezpečné automatické zavření okna, začne-li pršet. K řídicí jednotce je možné připojit i venkovní elektrické žaluzie, rolety nebo libovolné vnitřní stínicí prvky.

Novinky

Bezpečnostní dveře SOFIA

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o bezpečnostních dveřích

15.04.2021

Program Nová zelená úsporám

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o Nová zelená úsporám

29.06.2021

Chcete se nás na něco zeptat?

Adresa

Polní 2818/7, 750 02,
Přerov I - Město

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Spočítat cenu