FERROPOLYMER

Plastová okna

Plastová okna DECEUNINCK 

Mimořádné vlastnosti s elegantním a štíhlým provedením

Profily plastových oken DECEUNINCK jsou vyráběny ze stabilizovaného tvrdého PVC. Díky tomu mají okenní systémy DECEUNINCK dlouhou životnost při stálé kvalitě.

Robustní, pevné profily jsou velmi trvanlivé a odolné. Hladký povrch navíc nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a odolává všem povětrnostním vlivům.

Okna si může zákazník pořídit s fólií, nebo ho nechat opatřit exkluzivní povrchovou úpravou.

Plastová okna DECEUNINCK jsou vysoce kvalitní okenní profily s ideálně vyváženými parametry z hlediska ekologie, designu a funkčnosti. Okna DECEUNINCK jsou určena pro všechny, kteří hledají nejlepší možné řešení. Díky mimořádným tepelně-izolačním vlastnostem a propracovanému designu splňují plastová okna DECEUNINCK náročné požadavky kladené na moderní stavby. 

Řada ELEGANT

Je krása pouze na povrchu? Ne u oken Elegant. Pod elegantním vzhledem se skrývá prvotřídní technologie.  Ať už se jedná o tepelnou izolaci, zvukovou izolaci nebo bezpečnost, Elegant splňuje všechny požadavky. Navíc jde o první řadu oken využívající inovativní technologii skelných vláken ThermoFibra.

Naše okna Elegant jsou k dispozici v různých stylech, barvách a povrchových úpravách. Pro novostavby i rekonstrukce, pro jakýkoli architektonický styl: moderní, klasický, městský nebo rustikální.

Prohlédnout profily

PARAMETRY

 • Stavební hloubka 76 mm , 6komorový systém
 • Skvělé izolační vlastnosti : Uf = 0,93 W/m²K
 • Spolu s trojsklem vytváří základ úsporného domova
 • Možnost zasklení až 70 mm pro ještě lepší izolační vlastnosti
 • 2 typy křídel – rovná a předsazená varianta
 • Odolnost proti vloupání třídy RC2
CENOVÁ KALKULACE

Řada EFORTE

Systém okenních profilů Eforte nastavuje nové vyšší limity pro energeticky účinné profilové systémy: S běžnou ocelovou výztuhou, stavební hloubkou 84 mm a bez přídavných izolačních prvků dosahuje profil vynikajících hodnot Uf. Díky originální tepelné výztuze z plastu s integrovanými ocelovými vlákny lze tepelné hodnoty ještě dále zlepšovat. Flexibilně použitelný profil umožňuje realizaci stavebních požadavků jakéhokoliv typu: od standardu pasivního domu až po realizaci oken nadstandardních rozměrů díky aplikaci tzv. "lepených skel".

Okenní systém Eforte byl vyvinut pro všechny, kteří dbají o životní prostředí a myslí na budoucí generace. Systém Eforte nečiní žádné kompromisy z hlediska úspory energie - jde o plně recyklovatelný produkt připravený pro budoucnost. 

prohlédnout profily

PARAMETRY

 • součinitel prostupu tepla Uf = 0,95 W/m2K
 • 6 komor
 • zvuková izolace Rw až 46 dB podle použitého skla
 • možnost zasklení 24 až 56 mm
 • rovné nebo předsazené křídlo
cenová kalkulace
Příručka správné ventilacePříručka pro péči o plastová okna

Novinky

Bezpečnostní dveře SOFIA

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o bezpečnostních dveřích

15.04.2021

Program Nová zelená úsporám

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o Nová zelená úsporám

29.06.2021

Chcete se nás na něco zeptat?

Adresa

Polní 2818/7, 750 02,
Přerov I - Město

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Spočítat cenu