FERROPOLYMER

Posuvná okna

Posuvná okna – elegantní propojení interiéru a venkovního prostoru

Posuvná okna a dveře jsou ideálním rozšířením vnitřního prostoru do exteriéru a umožňují zakomponování velkých okenních ploch do projektu stavby. Příroda a zahrada se tak stávají pevnou součástí každodenního života i za špatného počasí a v zimních měsících. Za krásného počasí lze okna snadno a pohodlně otevřít posunutím. I zdvižně-posuvné dveře o velkých rozměrech lze díky posouvací technologii Inoutic ovládat téměř bez námahy.

Výhody posuvných oken a dveří Inoutic:

  • Je možné vyrobit posuvná okna dveře i v nadstandardních velikostech
  • Nejlepší možné utěsnění proti povětrnostním vlivům a zabezpečení
  • Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti
  • Výběr ze tří typů otevírání
  • Možnost individuálního barevného provedení vnitřní a vnější strany s výběrem z více než 40 barev

Typy otevírání posuvných oken

Posuvná okna a dveře Inoutic jsou k dostání ve třech variantách otevírání. Každý posuvný systém má přitom své výhody z hlediska individuálních požadavků a potřeb. Společnost Inoutic nabízí systémy posuvných dveří ve všech třech variantách:

  • Zdvižně-posuvné dveře
  • Posuvná okna a dveře se systémem parkování
  • Shrnovací systémy

Technologie zdvižně-posuvných dveří

U tohoto typu posuvných dveří můžeme otevírat velké plochy, aniž bychom se vzdali komfortu nízkého prahu. Můžeme posouvat prakticky bez námahy až čtyři křídla a získáme tak snadno přístup ven. Velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti zvyšují energetickou účinnost posuvných dveří a manipulaci s nimi ještě víc usnadňují varianty na elektrický pohon s dálkovým ovládáním.

zdvižně-posuvné dveře

Technologie posuvných oken se systémem parkování

Posuvná okna se systémem parkování lze vyrobit ze podle přání, tj. dvou až čtyřkřídlé?. Tento systém posuvných oken je ideální pro menší vestavby a přestavby, které využívají standardní profily Inoutic. Okna se vyznačují výborným utěsněním proti srážkové vodě, vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, zvukotěsností a snadnou obsluhou. Mají zvýšenou ochranu proti vloupání, kterou lze kdykoli doplnit o další opatření. V každém provedení se dají posuvná křídla samostatně vyklápět. Tento posuvný systém lze realizovat ve variantách Eforte.

posuvné okno se systémem parkování

Novinky

Bezpečnostní dveře SOFIA

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o bezpečnostních dveřích

15.04.2021

Program Nová zelená úsporám

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o Nová zelená úsporám

29.06.2021

Chcete se nás na něco zeptat?

Adresa

Polní 2818/7, 750 02,
Přerov I - Město

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Spočítat cenu