FERROPOLYMER

Hliníková okna a dveře MB - 70 HI

Hliníková okna a dveře se zvýšenou tepelnou izolací

Hliníkové okna a dveře systému MB-70 HI nabízí nejvyšší standard pro výrobu stavebních výplní s požadavky na vysokou tepelnou izolaci. Dosahuje vynikajících hodnot - součinitel prostupu tepla Uf = 1,11 - 2,3 W/(m2*K) v závislosti na použitých profilech a příslušenství.

Tepelná izolační schopnost tohoto systému je podstatně větší než u základních systémů. Je to dáno kombinací tepelných můstků a speciálních izolačních vložek v centrální izolační komoře. Tyto vložky díky nízké hodnotě součinitele prostupu tepla snižují proudění tepla přes tuto komoru. Centrální poloha vložek taktéž omezuje konvekci a tepelné záření.

Hliníkové okna a dveře systému MB-70HI podobně jako v případě základního systému MB-70 mohou být využívány jak v individuální zástavbě, tak i v hliníkových fasádách, v případech použití jako výplň sloupo-příčkové stěny je nejvhodnější spojení s fasádním systémem se zvýšenou tepelnou izolací MB-SR50HI.

HLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE MB 70 HIHLINÍKOVÁ OKNA A DVEŘE MB 70 HI

Novinky

Bezpečnostní dveře SOFIA

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o bezpečnostních dveřích

15.04.2021

Program Nová zelená úsporám

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o Nová zelená úsporám

29.06.2021

Chcete se nás na něco zeptat?

Adresa

Polní 2818/7, 750 02,
Přerov I - Město

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Spočítat cenu