FERROPOLYMER

Plastová okna / Investice pro budoucnost

Více než polovina všech oken nainstalovaných ve střední Evropě je z plastu. Důvodem je především jejich vynikající energetická účinnost, vysoká kvalita, rozmanitost barevného provedení, snadná péče a dlouhá životnost. Díky moderním výrobním procesům a standardům pro recyklaci je v současnosti plast materiálem, který maximálně šetří přírodní zdroje a je ekologický.

Plasty se dlouho nemohly zbavit negativního image. "Plastové" bylo synonymem pro levné a nekvalitní. Dnes je situace opačná. Plasty, a především PVC, už dávno patří k nejvýznamnějším a nejuniverzálnějším materiálům současnosti. Využívají se všude, od potravinářského průmyslu přes výrobu automobilů až po stavebnictví. Plastové výrobky jsou moderní a energeticky úsporné. Plastová okna se prosazují i v souvislosti se stále důležitějšími environmentálními tématy. Předstihují totiž všechny ostatní materiály okenních rámů svým potenciálem pro úspory energie a při analýzách ekologické účinnosti se umísťují na předních pozicích. Materiál rámu je 100% recyklovatelný. Díky své dlouhé životnosti a příznivým nákladům po celou dobu životního cyklu jsou dnes plastová okna nejtrvalejším řešením pro okna.

Plastová okna Inoutic nabízejí celou řadu přednostní, a to nejen z ekologického hlediska, ale i z hlediska ekonomického a architektonického. Naše okenní systémy jsou příkladem toho, jak lze spojit špičkovou technologii s praktičností a elegantním designem. Nestačí, aby okna jen šetřila energii a dobře vypadala. Moderní okna účinně chrání před chladem, povětrnostními vlivy a hlukem, poskytují zabezpečení před vloupáním, mají příznivý poměr cena/výkon a také vyžadují jen minimální péči a údržbu. Tyto všechny nároky plastové okenní systémy značky Inoutic beze zbytku splňují.

Společnost Inoutic / Deceuninck je předním zpracovatelem plastových materiálů. Velmi kvalitní a precizní profily pro plastová okna vyrábíme již více než 50 let. Spolu s naším mateřským koncernem Deceuninck máme pobočky ve více než 75 zemích. Tyto pobočky tvoří jednu z největších světových sítí na zpracování plastu. Světový koncern Deceuninck nabízí řešení z vysoce kvalitních PVC systémů pro okna a dveře, obklady fasád a střešních říms, interiérové a zahradní konstrukce.

Novinky

Bezpečnostní dveře SOFIA

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o bezpečnostních dveřích

15.04.2021

Program Nová zelená úsporám

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o Nová zelená úsporám

29.06.2021

Chcete se nás na něco zeptat?

Adresa

Polní 2818/7, 750 02,
Přerov I - Město

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Spočítat cenu