FERROPOLYMER

Zasklívací systémy Glasa

Systém posuvného zasklení GLASA®, je pro svou pro­věřenou severskou kvalitu nejpoužívanějším rámovým systémem při zateplování balkónů a lodžií panelových, cihlových i rodinných domů. Kvalitně řešena pro­sklená plocha slouží nejen proti pronikání chladu, hluku a exhalací, ale přirozeně zlepšuje energetickou bilanci obydlí díky využívání slunečního záření.
Dobrý zasklívací systém je snad jediný komfort, který se během používání zaplatí sám. Výroba a dodávka energií je stále náročnější a také dražší.

Hliníkový zasklívací systém GLASA® patří všude tam, kde je nutná vysoká pevnost, tvarová stálost a dlouhá život­nost.

Popis systému

Zasklení tvoří posuvná křídla, která se skládají z hliní­kového rámu a skleněné výplně.
Konstrukce posuvného rámového systému GLASA® je tvořena pevnými dutými profily ze slitiny hliníku AIMgSi ve standardní povrchové úpravě bílý komaxit nebo stříbrný elox. Na přání zákazníka lze dodat jakou­koliv barvu stupnice RAL.
Jednotlivé díly (křídla) se posouvají mezi horní a dolní kolejnicí k boční stěně, kde se za sebe hladce zasou­vají bez nároku na vnitřní prostor balkónu či lodžie.
Nehlučný posun křídel zajišťují bezúdržbová nerezová ložiska s plastovou bandáží. Odvod dešťové vody se děje pomocí drenážních otvo­rů ve spodní kolejnici.
Odolnost proti větru a zároveň optimální cirkulaci vzdu­chu, při minimálních ztrátách tepelné energie, zajišťu­je speciální mohérové kartáčové těsnění.
Spojovacími prvky vodorovných a svislých profilů jsou plastové polyamidové rohy.
Při úplném uzavření systému do sebe zapadnou zám­ky vertikálních profilů a zafixují křídla do správné polo­hy, čímž zvýší odolnost proti nárazům větru.
Výhodou je také možnost zajištění systému proti vysazení křídel nebo otevření zvenčí.

Modely sestav

glasa-schema-2x2glasa-schema-2x3glasa-schema-4

Novinky

Bezpečnostní dveře SOFIA

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o bezpečnostních dveřích

15.04.2021

Program Nová zelená úsporám

Bezpečnostní dveře Sofia

Více o Nová zelená úsporám

29.06.2021

Chcete se nás na něco zeptat?

Adresa

Polní 2818/7, 750 02,
Přerov I - Město

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)

Spočítat cenu